Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky Nebankovní půjčky jsou určené hlavně pro osoby, které z nějakého důvodu nemohou dostat půjčku u klasické banky. Mezi tyto důvody patří často zápis v trestním rejstříku, dále zápis v registru neplatičů (kam se dostanete poté, co jste v minulosti měli problémy se splácením půjčených peněz), nebo například nemáte dostatečný příjem, který byste pokrývali měsíční splátky.

Půjčka online od Home Credit

Home Credit patří dlouhodobě k předním poskytovatelům spotřebitelských úvěrů na českém trhu. Klienti si jej oblíbili nejen díky těmto skvělým podmínkám:
» Vyřízení půjčky je zdarma;
» Nepotřebujete ručitele ani zástavu;
» Není potřeba zřizovat běžný účet;
» Možnost předčasného splácení zdarma;
» Garance spokojenosti;

Provident

Provident je druhý největší poskytovatel nebankovních půjček. Provident nabízí půjčku bez registru a ihned 3 000 Kč až 50 000 Kč, o kterou můžete jednoduše zažádat přímo z pohodlí Vašeho domova. Specifikace Provident Půjčky bez registru ihned:
» Půjčka 3 000 až 50 000 Kč;
» Bez ručitele;
» Bez registru;
» Bez skrytých poplatků;
» Vyřízení během několika minut;

Půjčka od Ferratum

Schází vám 1 000 – 10 000 Kč před výplatou? Ferratum poskytuje půjčky bez potvrzení o přijmu hned a bez zbytečných průtahů. Půjčku vyří on-line a do 10 minut, bez ručitele a bez nutnosti osobní schůzky.
» Rychlá půjčka 1 000 – 10 000 Kč;
» Vyřídíte on-line do 10 minut;
» Půjčky bez potvrzení o přijmu bez ručitele;
» Bez osobní schůzky, bez zbytečných průtahů;
» Možnost prodloužení půjčky přes SMS;

Půjčka od Credium Finance

Credium Finance nabízí bezúčelnou nebankovní půjčku 30 000 až 250 000 Kč, o kterou si můžete zažádat online z pohodlí Vašeho domova. Při schvalování Credium půjčky je nahlíženo do registru neplatičů Solus.
» Bezúčelová půjčka Credium od 30 000 – 250 000 Kč;
» Pojištění pro případy neschopnosti splácet;
» Poskytnutí úvěru až na 72 měsíců;
» Měsíční splátka již od 699 Kč;
» Vyřízení žádosti zdarma;

Půjčka od Cetelem

Akciová společnost Cetelem ČR je jedna z největších nebankovních společností u nás, která poskytuje výhodné spotřebitelské úvěry v podstatě na cokoliv. Jedná se o dceřinnou společnost francouzské banky Cetelem S. A., která momentálně působí na území 27 států po celém světě. V České republice se za více než deset let své působnosti vypracovala na stabilní a důvěryhodnou společnost na poli spotřebitelských úvěrů.

Půjčka Cofidis

Společnost Cofidis Česká republika je nebankovní společnost zaměřující se na poskytování tzv. půjček na dálku. Vznikla v roce 1982 ve Francii a na území České republiky působí od roku 2004. Kromě těchto dvou zemí najdeme její zastoupení v dalších sedmi evropských státech.

Rychlá SMS půjčka – Finská půjčka

Jedná se o nový druh půjčky - tzv. sms půjčka - oblíbený zejména mezi mladými lidmi. O půjčku se žádá přes sms zprávu a velké oblibě se těší převážně v severských zemích jako je Švédsko nebo Finsko - je to tedy tzv. půjčka přes sms. Právě ve Finsku je tento způsob půjčování peněz velkým hitem, proto se mluví také o Finské půjčce.
» Bez potvrzení o příjmu;
» Záznam v registru dlužníků není překážkou;
» Peníze ihned přes sms;